Poznaj naszą firmę

Kamil Kwiatosiński
CEO

Krótka historia VICTORES

Nazywam się Kamil Kwiatosiński i opowiem Wam o mojej firmie.

Wiecie po czym poznać prawnika? Sam Wam o tym powie. Zatem jak już wiecie - jestem prawnikiem. Od 2014 roku z powodzeniem prowadziłem własną kancelarię w Gdyni. Choć niewątpliwie czułem, że odnoszę sukces, brakowało mi radości płynącej z tego co robię. Odnalazłem ją dzięki mojej niezwykłej żonie Paulinie, która zainspirowała mnie do postawienia grubej kreski i rozpoczęcia 2 lata później czegoś nowego lepszego.

Zaczęło się od ośrodka kultury w okolicach Trójmiasta. Dostarczyliśmy im wyposażenie elektroniczne i biurowe. Trzeba przyznać miałem doświadczenie, bo w czasach, gdy chwaliłem się jeszcze byciem studentem prawa, pracowałem nie bez sukcesów w branży AGD-RTV. Nie to jednak było wtedy najistotniejsze, lecz dyrektor tegoż ośrodka - niesamowity człowiek, który wbrew wielu przeciwnościom i ograniczonym środkom stworzył w niedużej miejscowości kino, siłownię, mnóstwo warsztatów artystycznych dla dzieci, a nawet wystawił "Skrzypka na dachu". Swą pozytywną energią podczas spotkań rozpalił w nas pasję, która pozwoliła łatwiej stawiać kolejne kroki. Żona - oligofrenopedagog, czuła na punkcie dzieci, zwróciła nas w kierunku szkół i przedszkoli, które w zasadzie na bieżąco potrzebują rozwijać swoją bazę dydaktyczną. Do końca 2016 roku skupiliśmy się tylko na tych dwóch branżach, w kolejnym natomiast dodaliśmy sprzęt fotograficzny, multimedialny i telekomunikacyjny, a także pełne wyposażenie meblowe i gospodarcze obiektów użyteczności publicznej.

Rozwój i wytrwałość

Aktualnie, choć mamy siedzibę, jak to pięknie dobrodziejka Unia Europejska określa, na obszarze wiejskim, konkurujemy na rynku zamówień publicznych z firmami z największych polskich miast w ponad 10 niezależnych branżach. I konkurujemy chyba skutecznie, skoro wśród naszych odbiorców znajdują się Ministerstwo Energii, Ministerstwo Rolnictwa, PKP PLK S.A. czy GDDKiA. W 2017 roku wyposażyliśmy w meble i ogólne wyposażenie wiele domów seniora i domów pomocy społecznej w całej Polsce, a dzieci w przeszło 40-stu różnych szkołach, przedszkolach czy żłobkach bawią się zabawkami i korzystają ze sprzętów dydaktycznych dostarczonych właśnie przez firmę, do niedawna VICTOR, aktualnie VICTORES.

Droga nie była jednak usłana różami, lecz pełna niezwykłych wyzwań. Dostarczaliśmy sprzęt gospodarczy na warsztaty rolnicze (a jakże! gumowce i nie tylko), a na potrzeby dogoterapii w szkołach w Częstochowie karmę i zabawki do aportowania dla psów. Przez omyłki rachunkowe,  których uniknąć się nie da od kiedy ziemia się kręci, staliśmy się de facto skromnymi fundatorami jednego z domów seniora w województwie zachodniopomorskim. Pamiętam jak dziś rozmowę z niezwykłą osobą pani dyrektor tego obiektu, której otwarcie powiedziałem, że dokładamy do interesu. Nie mogła uwierzyć. A my po prostu wykonaliśmy swoją robotę wiedząc, że dobro wraca. Nawet w potknięciu należy odnaleźć pozytywy, a my zdobywaliśmy doświadczenie z każdą kolejną realizacją. Żołnierze w białostockich jednostkach stroją radiostacje, dzięki antenom od nas. Pielęgniarki w pobliskim szpitalu znajdują chwilę wytchnienia w czasie nocnych dyżurów na kanapach, a przedszkolaki z Rzeszowa biegają po wykładzinach, które dostarczyliśmy właśnie my.  Nierzadko wyprzedzaliśmy konkurencję o wiele długości importując z USA i nie tylko jako jedni z pierwszych w kraju gogle wirtualnej rzeczywistości na potrzeby ośrodków akademickich na Śląsku i w Wielkopolsce. Każdy projekt, który realizowaliśmy ma swoją mniej lub bardziej ciekawą historię, dzięki czemu nasza praca nas nie nudzi i z radością przystępujemy do każdego kolejnego wyzwania. Bill Gates powiedział kiedyś, że biznes to dobra gra. Duża konkurencja, minimum zasad i zbierasz pieniądze zamiast punktów. Ja gry lubiłem od zawsze...

Realizacje

Działamy w całej Polsce, nie boimy się nowych wyzwań, staramy się być zawsze o krok przed konkurencją.

Nasze realizacje

Gmina Miasto Częstochowa
45 476,96 | czerwiec - styczeń 2017
- dostawa sprzętu i akcesoriów fotograficznych i filmowych

Więcej

Ministerstwo Energii
18 777,00 | październik 2017
- dostawa sprzętu cyfrowego

Więcej

Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad
12 730,50 | listopad 2016
- dostawa sprzętu audiowizualnego

Więcej

Politechnika Rzeszowska
12 345,00  | sierpień 2016
- dostawa oscyloskopu cyfrowego

Więcej

Copyright © 2018 by Victores Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i administracja stron www OlimpWeb

Kontakt

  • Ostrówek 113, 98-311 Ostrówek

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.