Poznaj projekt VICTORES

Krótka historia VICTORES

Czym są zamówienia publiczne? Najpewniej nie stawialiście się sobie takich pytań wcześniej... Skąd zabawki w żłobku, a komputery czy tablice w szkole? Kto składał meble w urzędzie Twojego miasta czy gminy? Kto wyremontował lub wybudował nowy dom kuktury? Rynek zamówień publicznych odpowiada za zaopatrzenie wszystkich publicznych obiektów w Polsce, z roku na rok rośnie, a w 2021 roku osiągnie wartość niemalże 300 mld złotych.

VICTORES jest profesjonalnym konsultantem i wykonawcą na tym rynku od 2016 roku.

Zaczęło się niewinnie - od Ośrodka Kultury Sportu i Biblioteki Publicznej w Cieplewie koło Pruszcza Gdańskiego, do którego dostarczyliśmy wyposażenie elektroniczne i biurowe. Dyrektor tegoż ośrodka - niesamowity człowiek, który wbrew wielu przeciwnościom stworzył w niedużej miejscowości kino, siłownię, warsztaty artystyczne dla dzieci, a nawet wystawił "Skrzypka na dachu". Swą pozytywną energią podczas spotkań rozpalił w nas pasję, która pozwoliła łatwiej stawiać kolejne kroki. Z czasem szukając specjalizacji zwróciliśmy się w kierunku szkół i przedszkoli, które w zasadzie na bieżąco potrzebują rozwijać swoją bazę dydaktyczną, a my niezmiennie chcemy w tym pomagać.

Rozwój i wytrwałość

Wraz z biegiem lat nasza oferta wykonawcza poszerzała się i skupiła na kompleksowych wielobranżowych realizacjach.

W związku z tym poprzez profesjonalne konsultacje i szkolenia rozpoczęliśmy proces wprowadzania nowych firm, głównie jednobranżowych, niejednokrotnie naszych wcześniejszych partnerów handlowych, na rynek zamówień publicznych. 

Dziś wraz z naszymi partnerami dostarczamy towary z ponad 20 branż, a w portfelu naszych klientów znajdują się Ministerstwa i centralne urzędy jak GDDKiA, UDT, PAŻP, KRUS czy też jednostki organizacyjne Wojska Polskiego, Policji i Straży Granicznej. Wyposażyliśmy kilkadziesiąt domów seniora, domów pomocy społecznej i tym podobnych obiektów, a dzieci w kilkuset szkołach, przedszkolach czy żłobkach w całej Polsce bawią się zabawkami i korzystają ze sprzętów dydaktycznych dostarczonych właśnie przez VICTORES. Nie sposób policzyć w ilu urzędach i biurach w Polsce wodę na herbatę podgrzewają czajniki, które najpierw gościły na naszym magazynie.

Nasza droga wciąż jest pełna niezwykłych wyzwań, bowiem nie boimy się nawet najbardziej skomplikowanych bądź nietypowych zamówień. Nierzadko wyprzedzaliśmy konkurencję o wiele długości importując zza granicy jako jedni z pierwszych w kraju m.in. gogle wirtualnej rzeczywistości na potrzeby ośrodków akademickich na Śląsku i w Wielkopolsce. Pomagamy wszędzie tam, gdzie innowacyjne produkty dopiero co zaprezentowano na targach lub towar jest po prostu trudnodostępny w Polsce.

Każdy projekt, który realizowaliśmy ma swoją mniej lub bardziej ciekawą historię, dzięki czemu nasza praca nas nie nudzi i z radością przystępujemy do kolejnych wyzwań. Zrealizuj swój projekt z VICTORES i dołącz do naszych licznych zadowolonych klientów.

Każdy nowy podmiot, który wprowadzimy na rynek to z kolei perła w naszej koronie. To nowy partner, nowe wsparcie i jeszcze większe możliwości dla wszystkich stron. Skontaktuj się i dowiedz się jak dołączyć do grona profesjonalnych wykonawców na rynku zamówień publicznych.

Obserwuj VICTORES: profil Facebook oraz profil LinkedIn.

Realizacje

Działamy w całej Polsce, nie boimy się nowych wyzwań, staramy się być zawsze o krok przed konkurencją.

Gmina Miasto Częstochowa
45 476,96 | czerwiec - styczeń 2017
- dostawa sprzętu i akcesoriów fotograficznych i filmowych

Więcej

Ministerstwo Energii
18 777,00 | październik 2017
- dostawa sprzętu cyfrowego

Więcej

Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad
12 730,50 | listopad 2016
- dostawa sprzętu audiowizualnego

Więcej

Politechnika Rzeszowska
12 345,00  | sierpień 2016
- dostawa oscyloskopu cyfrowego

Więcej

Copyright © 2022 by Victores Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i administracja stron www OlimpWeb

Kontakt

  • ul. Bacciarellego 4A 51-649 Wrocław

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.