Poznaj projekt VICTORES

Krótka historia VICTORES

Nazywam się Kamil Kwiatosiński, opowiem Wam o mojej firmie i rynku zamówień publicznych.

Czym są zamówienia publiczne? Najpewniej nie stawialiście się sobie takich pytań wcześniej... Skąd zabawki w żłobku, a komputery czy tablice w szkole? Kto składał meble w urzędzie Twojego miasta czy gminy? Kto wyremontował lub wybudował nowy dom kuktury? Rynek zamówień publicznych odpowiada za zaopatrzenie wszystkich publicznych obiektów w Polsce, z roku na rok rośnie, a wg naszych wewnętrznych szacunków w 2021 roku osiągnie wartość niemalże 300 mld złotych.

VICTORES jest profesjonalnym dostawcą i wykonawcą usług na tym rynku od 2016 roku.

Zaczęło się niewinnie - od Ośrodka Kultury Sportu i Biblioteki Publicznej w Cieplewie koło Pruszcza Gdańskiego, do któego dostarczyliśmy wyposażenie elektroniczne i biurowe. Dyrektor tegoż ośrodka - niesamowity człowiek, który wbrew wielu przeciwnościom stworzył w niedużej miejscowości kino, siłownię, warsztaty artystyczne dla dzieci, a nawet wystawił "Skrzypka na dachu". Swą pozytywną energią podczas spotkań rozpalił w nas pasję, która pozwoliła łatwiej stawiać kolejne kroki. Żona - oligofrenopedagog, czuła na punkcie dzieci, zwróciła nas w kierunku szkół i przedszkoli, które w zasadzie na bieżąco potrzebują rozwijać swoją bazę dydaktyczną, a my niezmiennie chcemy w tym pomagać.

Rozwój i wytrwałość

Wraz z biegiem lat nasza oferta poszerzała się i dziś obejmuje towary z 21 branż, a w portfelu naszych klientów znajdują się Ministerstwa i centralne urzędy jak GDDKiA, UDT, PAŻP, KRUS czy też jednostki organizacyjne Wojska Polskiego, Policji i Straży Granicznej. Wyposażyliśmy blisko 50 domów seniora, domów pomocy społecznej i tym podobnych obiektów, a dzieci w przeszło 400-stu szkołach, przedszkolach czy żłobkach w całej Polsce bawią się zabawkami i korzystają ze sprzętów dydaktycznych dostarczonych właśnie przez VICTORES. Nie sposób policzyć w ilu urzędach i biurach w Polsce wodę na herbatę podgrzewają czajniki, które najpierw gościły na naszym magazynie.

Nasza droga wciąż jest pełna niezwykłych wyzwań, bowiem nie boimy się nawet najbardziej skomplikowanych bądź nietypowych zamówień. Nierzadko wyprzedzaliśmy konkurencję o wiele długości importując zza granicy jako jedni z pierwszych w kraju m.in. gogle wirtualnej rzeczywistości na potrzeby ośrodków akademickich na Śląsku i w Wielkopolsce. Pomagamy wszędzie tam, gdzie innowacyjne produkty dopiero co zaprezentowano na targach lub towar jest po prostu trudnodostępny w Polsce.

Przez ludzkie omyłki, których uniknąć się nie da od kiedy Sapiens chodzi, staliśmy się de facto skromnymi fundatorami jednego z domów seniora w województwie zachodniopomorskim. Pamiętam jak dziś rozmowę z kolejną niezwykłą osobą na naszej drodze, Panią Dyrektor tego obiektu, którą otwarcie poinformowałem, że „dokładamy do interesu” i to sporo. Nie mogła uwierzyć. A my po prostu wykonaliśmy swoją pracę z przekonaniem, że dobro wraca. Nawet w potknięciu należy odnaleźć pozytywy, a my zdobywaliśmy doświadczenie z każdą kolejną realizacją.

Każdy projekt, który realizowaliśmy ma swoją mniej lub bardziej ciekawą historię, dzięki czemu nasza praca nas nie nudzi i z radością przystępujemy do każdego kolejnego wyzwania. Zrealizuj swój projekt z VICTORES i dołącz do naszych licznych zadowolonych klientów.

Obserwuj VICTORES: profil Facebook oraz profil LinkedIn.

Realizacje

Działamy w całej Polsce, nie boimy się nowych wyzwań, staramy się być zawsze o krok przed konkurencją.

Gmina Miasto Częstochowa
45 476,96 | czerwiec - styczeń 2017
- dostawa sprzętu i akcesoriów fotograficznych i filmowych

Więcej

Ministerstwo Energii
18 777,00 | październik 2017
- dostawa sprzętu cyfrowego

Więcej

Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad
12 730,50 | listopad 2016
- dostawa sprzętu audiowizualnego

Więcej

Politechnika Rzeszowska
12 345,00  | sierpień 2016
- dostawa oscyloskopu cyfrowego

Więcej

Copyright © 2018 by Victores Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i administracja stron www OlimpWeb

Kontakt

  • Ostrówek 113, 98-311 Ostrówek

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.